totalna biologia i fitoterapia

aktualny wkręt, któremu poświęcam czas, niezależnie od innych obowiązków. których już nawet nie zawalam jak kiedyś. :)wszystko gra. wszystko pod kontrolą.

aktualny wkręt mój to = totalna biologia i fitoterapia.
zgłębiam. analizuję. swoją przeszłość też.

borelioza, którą mam zdiagnozowaną od 2013 pojawiła się .. nie wiadomo kiedy..
z totalnej biologii — konflikt oddzielenia, oddzielenia od rodziny, poszukiwanie domu, albo pomiędzy domami.. tak było. straciłam w 2012 pokój w szkole, gdzie mieszkałam z dzieckiem,
to był okres silnego poszukiwania domu, myślenia co dalej, gdzie chcę żyć, w swoim mieszkaniu czy z rodzicami.. i w końcu 2013 sierpień biorę kredyt i mieszkam u siebie. właściwie mieszkam już na pawiej od 2012 sierpień.. a w marcu 2013 zdiagnozowana borelioza.. być może jeszcze nie czułam się u siebie, i miałam silny stres czy dostanę tę kredyt na mieszkanie w które już mnóstwo kasy zainwestowałam!!
hmm.. no, ale poza tamtym okresem 2013 gdy czułam się bardzo źle nie miałam objawów borelii, może to po prostu zeszło.. w momencie gdy poczułam się u siebie.. a może nie, bo potem była jeszcze jedna przeprowadzka i powrót do swojego!
pozostaje tylko zrobić biorezonans raz jeszcze

totalna b i fitoterapia..
myślę…
co pierwsze? czyż nie mózg? tam tworzą się choroby… właściwie to nawet nie są choroby
a fitoterapia powinna być w służbie totalnej biologii

obie te koncepcje staną się tylko częścią mojego światopoglądu. tak to jest konglomerat. własna ścieżka. nie uznaję wymieniania jednego światopoglądu na drugi. to służalcze podejście. niewolnicze.
myśleć. wybierać. przeżywać. własna droga. nikt nie ma takiej samej. moja to moja. kto może mieć czelność by twierdzić co dla mnie najlepsze?
tylko ja

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s