Straż MIEJSKA i inne pasożyty

są zawody po prostu wstydliwe..

Hmm, nie mówię o śmieciarzu ani o tych co wywożą szambo. Absolutnie nie.

Mówię o STRAŻY MIEJSKIEJ. ABSOLUTNIE WSTYDZIŁABYM SIĘ PRACOWAĆ DLA STRAŻY. Dla tych x/.,/’;’;]]’;’;;.\]!@@#$#

Wszędzie na mieście , za granicą – wolno stawać po obu stronach ulicy jeśli jest możliwość przejazdu. Czasem jest uzasadniony zakaz. Podobnie jest w centrum miasta w Warszawie. Ktoś mieszka na jakimś osiedlu otwartym, w jakiejś kamienicy. Garażuje się pod blokiem, obok innych przejezdnych, klientów sklepów..

Otóż u nas na osiedlu, całkowicie otwartym, gdzie stoi blok obok bloku, ale i jest wiele punktów usługowych oraz sklepów = uznano że droga nasza to droga WEWNĘTRZNA. Na jakiej podstawie pytam się? Przecież tu nie są tylko bloki osiedla, zresztą jest to kilka osiedli. Jest ogromny fitness, bar, sklep za sklepem, kawiarnie, bary, dwie przychodnie itd..

Ale postanowili, że w związku z tym wolno stawać tylko po jednej stronie, a czasami w ogóle zakaz jest po obu stronach i DWA RAZY DZIENNIE JEŹDZI TU STRAŻ MIEJSKA i daje mandaty.

Po co? W osiedlu obok, na Pelikanów jest tak ciasno że szok jak tam ludzie się poruszają ale WOLNO STAWAĆ NIEMAL WSZĘDZIE PO OBU STRONACH ULICY.

A u nas efekt jes ttaki, że klienci z fitnessu którzy mają pięć miejsc!!! a fitness ogromny, stają na parkingu zewnętrznym dla mieszkańców. A goście ? Goście, ci ze sklepów i inni.. Na przykład rodzice przychodzący do mnie po dzieci – stoją na zakazie i potem dostają mandat.

No dobrze, może nie wyprowadzę się z Polski. Choć tyle razy byłam już na tyle wkur… a żeby to zrobić. Znam świat.

Naprawdę może być i gorzej a le MOŻE BYĆ LEPIEJ LUDZIE

w każdej dziedzinie.

Ale na sto procent wyprowadzę się na wieś. Pytanie tylko kiedy. Sooner or later. By na to wszystko nie patrzeć. Na tv już nie patrzę od lat, ale ulica dostarcza mi zbyt wieku wkur…. ń

Więc ulicy też nie chcę

 

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s