anielskie liczby

Znalezione obrazy dla zapytania aniołMówiłam już kiedyś — gdy zaczynamy budzić swoją prawą półkulę, gdy zaczynamy być bardziej otwarci na rzeczywistość duchową, calkiem zwyczajnie , co jakiś czas, co chwila niemal czasem, zauważamy powtarzające się sekwencje liczb. Można to przyjąć za dobry znak – i nie myśleć o tym wiele — po prostu jestesmy coraz bardziej duchowi, a nasz mózg coraz bardziej zrównoważony i nasze życie również, choć niekoniecznie jedno z drugim się schodzi… Jak u mnie. Życie może być trudne, emocji wiele, stresów też. Ale sekwencje się powtarzają, i ja odbieram to tak, że mój szósty zmysł jest obudzony, intuicja mi daje znaki, ja ich słucham , jestem na nie czuła, dzięki temu czuję że idę własną drogą, zgodnie z myślą wszechświata, zgodnie z tym co ja jako dusza sobie zaplanowałam przed zyciem, a nie zgodnie z tym co ktoś, jakaś grupa wspólnota, jakieś programowanie propaganda mi wmówiło

podam teraz za blogiem którego link na końcu sekwencje liczb, nie ma co tego przepisywać po swojemu, po prostu zacytuję i podaję źródło, to źródło zresztą też cytuje za Doreen ale ładnie tłumaczyz angielskiego więc nie będę tłumaczyć trugi raz tylko posłużę się nim.

111 – Kontroluj uważnie swoje myśli i bądź pewna, że myślisz tylko o tym, czego chcesz, a nie o tym, czego nie chcesz. Ta liczba jest znakiem, że pojawiła się i otwiera się przed tobą sprzyjająca okoliczność, a twoje myśli manifestują się w świecie z rekordową szybkością. Liczba 111 jest jak błysk jasnego światła zapalonej żarówki. Oznacza to, że wszechświat słyszy twoje myśli i przekształca je w realne formy. Czy cieszy sięfakt, że te myśli zostały przechwycone przez wszechświat? Jeśli twoje myśli nie są właściwe, poprośswoje anioły, aby pomogły ci, jeśli masz trudności z kontrolowaniem swoich myśli.

 

222 – Nasze nowo zasiane pomysły zaczynająwyrastać w realne formy. Podlewaj je i odżywiaj a wkrótce wychyną z gleby, a wtedy zobaczysz dowód tego, że przejawiły się. Innymi słowy, nie rezygnuj na 5 minut przed tym, jak zdarzy się cud. Twoje urzeczywistnienie wkrótce dowiedzie swego istnienia, więc nieustannie pracuj należycie! Utrzymuj pozytywne myśli, utrzymuj afirmacje i nadal wizualizuj swój cel.

333 – Wniebowstąpieni Mistrzowie są blisko ciebie, pragnąc, abyś wiedziała, że masz ich pomoc, miłość i towarzystwo. Wzywaj często Wniebowstąpionych Mistrzów, szczególnie wtedy, gdy widzisz obok siebie liczbę 3. Niektórzy z bardziej znanych Wniebowstąpionych Mistrzów to: Jezus, Mojżesz. Maria, Quan Yin i Yogananda.

 

444 – Aniołowie właśnie teraz otaczającię, zapewniając o swojej miłości i pomocy. Nie obawiaj się, ponieważ anielska pomoc jest w pobliżu.

 

555 – Zapnij pasy. Przed tobą najważniejsza zmiana. Nie powinnaś postrzegać jej jako „pozytywnej” lub „negatywnej”,ponieważ każda zmiana jest naturalną częścią biegu twojego życia. Być może ta zmiana jest odpowiedzią na twoje modlitwy, więc utrzymuj siebie w odczuciu przebywania w stanie pokoju.

 

666 – Twoje myśli wymknęły ci się spod kontroli, są zanadto skupione na świecie materialnym. Liczby te proszą cię,abyś zrównoważyła swoje myśli pomiędzy niebem a ziemią. Podobnie jak w słynnym„Kazaniu na Górze”, aniołowie proszą cię, abyś skupiła się na duchu i służeniu, i wiedz, że twoje potrzeby materialne i emocjonalne automatycznie zostanązaspokojone.

 

777 – Aniołowie biją ci brawo, gratulują, jesteś na fali! Pracuj dalej i wiedz, że twoje życzenie spełnia się.Jest to najbardziej pozytywny znak i oznacza on, że powinieneś równieżoczekiwać następnych cudów.

 

888 – Kończy się pewien etap twojegożycia i jest to znak dany ci zawczasu, abyś się przygotowała. Ta sekwencja liczb może oznaczać, że wspinasz się wzwyż w karierze emocjonalnej lub w pewnym etapie swojego związku. Oznacza to również światełko w tunelu. Dodatkowo znaczy to: „Zboże dojrzało do żniwa, nie zwlekaj i ciesz się zbiorami”. Innymi słowy, nie odwlekaj zrobienia ruchu lub cieszenia się owocami swojej pracy.

 

999 – Zakończenie. Jest to koniec wielkiego etapu w twoim życiu osobistym lub uniwersalnym. Jest to także przesłanie do pracownikówświatła zaangażowanych w uzdrawianie Ziemi, i znaczy: „Bierzcie sie do pracy, ponieważ Matka Ziemia właśnie was potrzebuje”. żródło

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s