Czemu służy słuchanie rozkładów Tarota

Uwielbiam Panią Aleksandrę z Helix Tarot. Widać, że kobieta jest uczona 🙂 Wie sporo. Ja to cenię. Nie jest taką sobie po prostu wróżką, która prześlizguje się po milościach, meżczyznach i pieniądzach. Ona robi prawdziwego Tarota. Głębokiego.

Poza tym kocham słuchać jej akcentu po angielsku. Jest świetny.

Słucham zawsze rozkładu dla Ryb po polsku, a potem dla Panny bo to mój ascendent. Potem w połowie miesiąca jest po angielsku.

Również słucham główniego swojego znaku, oraz ascendenta. Tym bardziej, że aktuarat mi daje to obraz całej mojej małej rodziny. Jedno dziecko jest z mojego znaku, drugie dziecko ma taki znak jak mój ascendent, więc wystarczą dwa czytania by wszystko wiedzieć 🙂 Polecam jej posłuchać. Mądre i uniwersalne.

Można się czegoś o sobie dowiedzieć. I ten spokojny głos…

Abyście nie musieli szukać wrzucam tu przykładowe dwa filmy.

Mi to mówi zawsze o metamorfozie, którą przechodzę. O tym, że jest ciężko, bo ludzie często nie rozumieją tego, co przechodzę. Ale mówią mi też, że powinnam podażać za swoim marzeniem, celem, wewnętrzną potrzebą. Wszędzie to słyszę.

Tak więc robię. Tarot moim zdaniem to nie są jakies bezpośrednie wskazówki — tylko ogólny feeling. To nie coś takiego , co powie wam – idź zagraj w totolotka, albo – w tym miesiacu spotkasz miłość swojego zycia. haha.. Nie , to bardziej o naszych potrzebach celach i dążeniach. Warto też oglądać kilka filmów, np główny znak i ascendent. Dwa na miesiąc. Ale uważam, że nie więcej. Bo po co? Po co aż tak mieszać sobie w głowie? Tarot to taki prztyczek – rób dalej swoje. Takie dotknięcie anioła — jestem przy tobie.. Albo uważaj, jeszcze raz się poobserwuj czy to jest to czego chcesz…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s