Simon Parkes początek lipca 2017

1. papież nawołuje do stworzenia globalnego rządu, twierdząc że globalne ocieplenie jest już na takim etapie że wkrótce może ludzi zabić, i ludzie nie będą wiedzieli co robić. Otóż nie należy temu wierzyć, agenda tak naprawdę obawia się ludzi, widząc jak wielu z nich ewoluuje, jak świadomość się rozwija, chcą tak naprawdę przerażeni i próbują przyśpieszyć bieg wydarzeń, swoje plany..

2. większość dzieci może widzieć duchy, postaci z trzeciego wymiaru, a nawet wyżej, tak samo jak zwierzęta

jak nie masz stresów przyziemnych kredytów itd, widzisz jaśniej

może być tysiąc możliwości dlaczego pokazują się dziecku, trzeba by to zbadać, zwykle dobre duchy postaci się nie pokazują, bo nie chcą traumatyzować dziecka, natomiast złe postaci się pokazują, bo w jakiś sposób chcą wpłynąć na dziecko, na jego życie, podobnie ukazują się postaci neutralne, które tak naprawdę niewiele wiedzą o naszym świecie, i może być im wszystko jedno czy dziecko się przestraszy czy nie. Czasem dobre duchy, istoty pokazują się dziecku aby uprzedzić działanie złych. , pokazują się wcześniej , aby mieć wpływ na życie tego dziecka.

3. jest informacja, że tworzy się właśnie sieć satelit wokół ziemi, będzie się nazywać 5G , i jest to początek systemu sztucznej inteligencji wokół ziemi – przypomnijcie sobie Terminatora i Skynet..

Rosja jest prowajderem rakiet sojuz i dziesiątki tych rakiet mają być wypuszczone w ciągu najbliższych kilku lat. Zamierzają w jakiś sposób z tym systemem POŁĄCZYĆ SZKOŁY , CHCĄ TRAFIĆ DO DZIECI, i w ten sposób sztuczna inteligencja będzie próbowała przejąć kontrolę nad wszystkimi urządzeniami elektronicznymi. Tak jak w Terminatorze.

4.przygotowanie do śmierci królowej. W ciągu najbliższych miesiacy. szykuję sie do 3 dniowej żałoby, wszyscy przedstawiciele mediów mają być ubrani na czarno. nie wiadomo jednak nadal kto będzie królem..

5. niektórzy mówią , że wszyscy reptilianie usunęli się z ziemi, że wielu złych facetów siedzi w więzieniach itd. Nie można temu wierzyć, bo jeśli tak by bylo, to czemu jest wciąxz tak źle na ziemi. To jest kolejna zagrywka elity, która chce, by ludzie uciszyli się, by przestali się buntować, działać, szukać prawdy, i zajęli się znowu swoim własnym ogródkiem.. Elita tego własnie chce, spokoju prowadzenia swojej agendy, i nie można jej na to pozwolić.

6. jest natywne rodowite z tej planety = native black goo – które jest pozytywne dla rozwoju planety, ale elita, nie pozwoli na rozwój tego, Zresztą trudno powiedzieć teraz jak możnaby to wykorzystać

inna czarna materia jest bardzo niebezpieczna,

jest wielu reżyserów, którzy próbują przekazać prawdę połaćzoną z bajką w swoich filmach, ale raczej po prostu powiedzieć, że

coś takiego jak black goo istnieje, I ci którzy coś o tym wiedzą, zastanowią się, inni po prostu nie będą się zastanawiać co to jes tta czarna materia,

generalnie to jest nieszczące, nawet jeśli ktoś jest odwazny i chce z tym eksperymentować, jest taka możliwość, że po prostu black goo go zniszczy

7. ktoś skomentował że ludzie zachowują się ostatnio dziwnie = Simon powiedział, że faktycznie , np niektórzy cxzęsto zachowują się dziwnie za kierownicą, nie wiedząc np czy skręcić w prawo czy w lewo. Wielu ludzi czuje się rozbitych i zdezorientowanych ,zwłaszcza ci, którzy nie do końca rozumieją co się dzieje na planecie. Otóż S tłumaczy, że teraz planeta przechodzi na wyższy poziom świadomości i dzieje się to taki małymi skokami – mały skok energetyczny robi planeta , za nią wszystkie będące na planecie dusze, a za nimi jakby przyczepione do duszy na sznurkach ciała, które zawsze nieco wloką się w tyle za duszą, i dlatego trzeba im dać czas by się przyzwyczaiły. Więc dlatego te skoki w rozwoju świadomości, nie są od razu jednorazowe, wielkie, ale są to małe kroki.

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s