Przerwany lot

wytypowano mnie na opiekuna pewnej drugiej klasy podczas wizyty na spektaklu. wszystko w porządku. pojawiła się tylko połowa uczniów, więc zadanie nie było zbyt trudne. a miałam już złe sny  i wyobrażenia na temat zachowania tych niesfornych dwudziestu siedmiu w ciemnościach sali i potem na ulicach, przystankach i w autobusach…

a właściwie mówię o tym jedynie w nawiązaniu do spektalku Przerwany lot, który wysokich lotów dziełem nie był, ale na pewno niósł wysoce umoralniające i cenne przesłanie — alkohol szczęścia nie daje

🙂

amen

ja się oczywiście wzruszyłam bo mi wystarczy byle co aby gruczoły zaczęły produkować absurdalne ilości słonej wody. ale uczniowie? chyba nie.
pytam po spektaklu 3T jak podobała się sztuka i slyszę… no, oczywiście, pić w pracy nie wolno..
no ale żeby się tak całkiem nie napić…
no comments
ci panowie są pełnoletni jakowoż więc również na lekcji niczego nie komentowałam.
natomiast klasa 2c , humanistyczna, nie zostawiła na tym dziele teatralnym suchej nitki jeśli chodzi o jej estetykę i wykonanie, natomiast po moim pytaniu odnośnie przekazu, zapadła cisza.
potem najodważniejsza uczennica dodała – to była sztuka dla gimnazjalistów, do nas to nie przemawia.. hmmm ….

czy ktoś widział Przerwany lot? przecież to jest o pilocie który wpada w nałóg. nie o nastolatkach popijających po kryjomu.
co przemawia więc do licealistów jeśli nie nawiązanie do ich rychłego "dorosłego" hehe , życia i "dorosłych" obowiązków takich jak praca i rodzina?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s